Připravujeme


Polyfunkční dům "Pod Zámkem" Slavkov u Brna

Polyfunkční dům

Název stavby: Bytový dům „ Pod Zámkem“
Místo stavby: Úzká, Slavkov u Brna 684 01, parc. č.
Charakter stavby: Novostavba polyfunkčního domu
Investor: Stavební společnost Čáslava s.r.o.
Tomáškova 21
615 00 Brno
Aktuální stav: fáze přípravy územního řízení a PD

O projektu:

Jedná se o zajímavou lokalitu která má výhodnou polohu v blízkosti centra města (cca 250m) a přitom v klidnější a bezpečné části - mimo hlavního dopravního ruchu. Nedaleko projektu "Pod Zámkem" se nachází krásný park slavkovského zámku, sportovní areál, asi 2km vzdálené golfové hřiště, škola i školka a také autobusové nádraží. Město Slavkov je tedy díky své poloze - 20 min autem od Brna, pestrosti, kvalitě služeb a bohaté historii, ideálním místem pro moderní a bezpečné rodinné bydlení.


Záměrem je vytvořit objekt s 18 byty, dvěma komerčními prostory, technickou místností, kolárnou/kočárkárnou. Jedná se o trojpodlažní budovu s parkováním s sklepními boxy v přízemí. V 1NP je navrženo 6 bytových jednotek 1 + KK, 2 + KK, 3 + KK s technickou místností, kolárno/kočárkárnou. V 2 NP je navrženo 6 bytových jednotek typu 1+KK, 2+ KK a 3+KK + 2 kancelářské prostory. V 3 NP je navrženo 6 bytových, podkrovních jednotek typu 1+KK, 2+ KK a 3+KK s terasami.
Konstrukční řešení předpokládá nosné zdivo z keramických cihel, monolitické stropy, dřevěný krov a pálenou krytinu. Část zdiva v 1.NP bude se spárovanou kamennou obezdívkou.

Polyfunkční dům

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte:

Vyberte, prosím, čeho se váš dotaz týká

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz


Created by Shot Creative
Úvod | O společnosti | Kontakt
Výstavba bytů a rodinných domů | Projekční a inženýrská činnost | Aktuální developerské projekty | Referenční stavby | Připravujeme | Výkup nemovitostí
Podmí­nky ochrany osobní­ch údajů