Připravujeme


BD U Synagogy, Slavkov u Brna

BD U Synagogy, Slavkov u Brna

Název stavby: Bytový dům „U Synagogy“
Místo stavby: Úzká, Slavkov u Brna 684 01, č. parc: 577/1, 577/2, 578
Charakter stavby: novostavba polyfunkčního domu
Investor: Stavební společnost Čáslava s.r.o.
Tomáškova 21
615 00 Brno
Aktuální stav: fáze přípravy PD

 

O projektu:

Jedná se o zajímavou lokalitu která má výhodnou polohu v blízkosti centra města (cca 250m) a přitom v klidnější a bezpečné části - mimo hlavního dopravního ruchu. Nedaleko projektu "U synagogy" se nachází krásný park slavkovského zámku, sportovní areál, asi 2km vzdálené golfové hřiště, škola i školka a také autobusové nádraží. Město Slavkov je tedy díky své poloze - 20 min autem od Brna, pestrosti, kvalitě služeb a bohaté historii, ideálním místem pro moderní a bezpečné rodinné bydlení.


Záměrem je vytvořit objekt se 7 byty a 2 komerčními plochami. Jedná se o dvojpodlažní budovu s obytným podkrovím. V 1NP je navrženo garážové stání a komerční prostory v 2 NP a podkroví budou byty typu 1+KK, 2+ KK a 3+KK. Součástí domu budou sklepní boxy, parkovací stání, místnost pro kola + kočárky, technická místnost, terasy + společná terasa pro všechny byty.
Konstrukční řešení předpokládá nosné zdivo z keramických cihel, monolitické stropy, dřevěný krov a pálenou krytinu. Část zdiva v 1.NP bude se spárovanou kamennou obezdívkou.

BD U Synagogy, Slavkov u Brna

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte:

Vyberte, prosím, čeho se váš dotaz týká

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz


Created by Shot Creative
Úvod | O společnosti | Kontakt
Výstavba bytů a rodinných domů | Projekční a inženýrská činnost | Aktuální developerské projekty | Referenční stavby | Připravujeme | Výkup nemovitostí
Podmí­nky ochrany osobní­ch údajů